O projektu

Připravujeme síť kamenných i mobilních kaváren, ve kterých budeme zaměstnávat pouze osoby se zdravotním postižením či osoby zdravotně znevýhodněné.

pomáháme těm, kteří nemají

Easy život

Aktuálně připravujeme prostory pro naší kamennou základnu. To bude kavárna, kde se budou noví zaměstnanci učit, rekvalifikovat a celkově pracovat na svých pracovních a obchodních dovednostech. Bude zde vybudované školicí centrum, kterým projde každý, ať už ten, kdo následně bude pracovat v mobilním stánku či ten, kdo bude v klasické kamenné kavárně.

Veškeré prostory, ve kterých se budou naši OZP či OZZ kolegové pohybovat budou uzpůsobeny tak, aby jim jakýkoliv pohyb a pracovní náplň nečinila žádné potíže. Již dlouhou dobu pracujeme na vývoji dokonalého mobilního stánku, který testují naši handikepovaní kolegové tak, abychom měli jistotu, že následná práce bude komfortní a bezpečná.

Naším hlavním cílem je vybudování sítě pevných a mobilních kaváren po celé české republice a současně možnost zajištění kavárenského servisu na různých firemních, kulturních či obecních akcích a slavnostech. Chceme být všude tam, kde chybí možnost koupit si dobrou kávu, kvalitní čaj a dezerty, které jsou pro dobrou kavárnu standartní.

Celému projektu pomáhá fakt, že v České republice je čím dál větší poptávka po dobré kávě a dalších kávových nápojích různých druhů a stylů zpracování. Easy Café bude prodávat kávu a kávové nápoje vlastní značky, a to v BIO kvalitě.

Vzhledem k tomu, že osob s nějakým zdravotním postižením či omezením je velké množství a často se jim složitě shání práce, předpokládáme, že projekt by mohl mít relativně rychlý růst, a to proto, že budeme mít dostatek zaměstnanců, kterým tímto pomůžeme k tomu, aby se začlenili do společnosti a žili svůj život lépe a díky naplňující práci také ve větší životní pohodě.

“Kávou proti společenským bariérám”

mobilní kavárna

Jak to vypadá?

Podívejte se na vozíčky, které se připravuji pro Easy Café. Pracujeme na tom, abychom vymysleli a postavili mobilní kavárny tak, aby splňovaly veškeré standardy a byly naprosto bezpečné a dobře ovladatelné pro každého našeho zaměstnance.

Vozík bude kompletně obsluhovatelný přes mobilní aplikaci, abychom zajistili maximální komfort pro kavárníka. Každý prototyp je podroben důkladnému otestování.

Proč žlutá? Je to barva, která povzbuzuje, osvobozuje, přináší uvolnění, pocit souladu, harmonie, působí vesele a otevřeně

Poznejte nás

Tým Easy Café

Za každým projektem musí stát tým, který mu dává směr a smysl. Snažíme se svou prací připravit tento projekt tak, aby měl kvalitní základy a stále se držel myšlenky, kvůli které vznikl.

A to je myšlenka, jenž je naším hlavním mottem – Kávou proti společenským bariérám.

Luboš Kubát

CEO

Ve věku 43 let a s těžkým hendikepem ZTP/P a SOU stavební jsem se ujal projektu Easy Café který byl, je a bude unikátní nejen pro mě, ale také pro další různě postižené osoby. My všichni, jež jsme nějakým způsobem znevýhodnění, potřebujeme práci nejen pro naše finanční zabezpečení rodiny, ale také pro pocit naplnění naších životů.

Každý chce být potřebný, být mezi lidmi a někam patřit. Věříme, že pro naše zaměstnance může být účast na projektu Easy Café novou, pozitivní etapou jejich života, stejně tak, jako pro mě. 

Jste OZP nebo OZZ?

Pojďte do toho s projektem Easy Café

 

Kontaktujte nás a začněte nový život…

Zavolejte

+420 723 521 288

Navštivte nás

Praha – Libeň, Českomoravská 2255/12a, PSČ 190 00

Napište nám

info@easycafe.cz